Audi RS 5 Cabriolet

V současné době tento model nelze objednat.

 

Důvody, proč vyzkoušet jízdu kabrioletem, jsou rozmanité: Jet s otevřenou střechou a cítit slunce. Užívat si svobodu. Chtít se seberealizovat. Cestovat jinak. Důvody, proč vyzkoušet Audi RS 5 Cabriolet: Jet s otevřenou střechou a cítit sílu. Užívat si větší svobodu. Být sám sebou. Jet individuálně. RS 5 Cabriolet je více. Více výkonnosti, více jízdní dynamiky, více exkluzivity. Je to jízda kabrioletem – na druhou. Svoboda. Větší.


Užívejte si slunce. Akustickou skládací střechu lze za jízdy do rychlosti 50 km/h otevřít za pouhých 15 sekund. I zavřená umí nadchnout. Výjimečně efektivně tlumí rušivý hluk jízdy. Sytý zvuk motoru si samozřejmě můžete vychutnávat dál.


Touha. Silnější.
Jednodílná mřížka chladiče Audi Singleframe má šestihrannou strukturu typickou pro RS 5; lesklou mřížku v antracitové barvě obepíná elegantní rámeček v matném hliníkovém vzhledu. Kromě toho lze podle xenonových světlometů s charakteristickým pásem LED světel pro denní svícení poznat v RS 5 Cabriolet již z dálky, že se jedná o Audi.

 

Akcenty. Rozmanité.
Velké přívody vzduchu a výrazné blatníky zdůrazňují šířku vozu. Na přání můžete nechat své Audi RS 5 Cabriolet vybavit 20palcovými hliníkovými litými koly, která zdůrazňují sílu. Poslední pohled patří zádi. Vedle velkých oválných koncovek výfuku zde výrazný akcent dodává decentní spoiler z ušlechtilého karbonu.
 

Mám zájem o předváděcí jízdu

Audi Q2 Design 1.4 TFSI CoD StronicmodráAudi Q2 Design 1.4 TFSI CoD Stronicdatum dodaní: 25.10.2017výkon: 110 kWvozidlo je skladem v: Kunratice, Praha 4929 000

;