Audi A6 allroad quattro

 

Audi A6 allroad quattro navazuje na dvě předchozí generace, které dosáhly skvělých prodejních úspěchů. Nové Audi A6 allroad quattro rozšiřuje svými univerzálními schopnostmi možnosti využití prostorného a elegantního kombi A6 Avant. V jízdě totiž může pokračovat i tam, kde asfaltovaná silnice končí.
  
Nové Audi A6 allroad quattro se od standardních Avantů odlišuje na první pohled nejen oplastováním v kontrastní tmavé barvě a nášlapnými prahy na bocích, ale i přední maskou. Ta má svislá chromovaná žebra místo vodorovných bez tohoto kovu. Zvýšené střešní nosiče stojí na dvojicích nožiček. Koncovky výfuku mají spodní část zploštělou.
  
Interiér nabízí komfort a luxus, na který jsou zákazníci této značky zvyklí. Model Audi A6 allroad quattro nabízí díky dlouhému rozvoru 2,91 metru hodně místa pro cestující i jejich zavazadla. Vizuálně se interiér modelu A6 allroad quattro odlišuje podlahovými koberci a kompletně černou přístrojovou deskou. Další nuancí jsou kromě barvy interiéru hnědá Santos také ozdobné prvky z hliníku, z něhož jsou vyrobeny rovněž ochranné lišty prahů bočních dveří s nápisy „allroad“.
  
Audi A6 allroad quattro nabízí benzínový motor  3.0 TFSI 245 kW (333 koní) a naftové motory 3.0 TDI clean diesel 160 kW (218 koní), 3.0 TDI clean diesel 200 kW (272 koní) a 3.0 TDI clean diesel 235 kW (320 koní).

Mám zájem o předváděcí jízdu
;