Audi RS 6 Avant

 

Objevte nové Audi RS 6 Avant, se kterým bude díky lehčí konstrukci a strhujícímu výkonu každá jízda skvělým zážitkem.
Vzhled vozu Audi RS 6 Avant je definován dynamickými a precizními liniemi, které spolu s výraznými nárazníky, velkými přívody vzduchu a LED světlomety, podtrhují sportovní charakter modelu. Zádi Audi RS 6 Avant dominují velké koncovky výfuku, zvětšený střešní spoiler a nápis RS 6 na víku zavazadlového prostoru. Audi RS 6 Avant dostalo multifunkční, 3ramenný a dole zploštělý volant, pomocí kterého máte ovládání všech důležitých funkcí hned při ruce. Tvarovaná sportovní sedadla v Audi RS 6 Avant poskytují skvělou boční oporu a svou posádku při sportovní jízdě bezpečně podrží.
Dynamika v RS 6 Avant dosahuje díky snížené hmotnosti vysokého výkonu. Efektivní jízdě dopomáhá také 8stupňová převodovka tiptronic, se kterou řadíte rychleji a přesněji.
Audi RS 6 Avant dokáže se čtyřlitrovým agregátem V8 TFSI a výkonem 412 kW (560 k) zrychlit z 0 na 100 km/h za necelé čtyři sekundy.
 

Mám zájem o předváděcí jízdu

Audi Q2 Design 1.4 TFSI CoD StronicmodráAudi Q2 Design 1.4 TFSI CoD Stronicdatum dodaní: 25.10.2017výkon: 110 kWvozidlo je skladem v: Kunratice, Praha 4929 000

;