Audi S6 Avant

 

Vyvážené proporce siluety vyzařující sílu. To je nové Audi S6 Avant. Dvoudílné, elektricky ovládané panoramatické střešní okno, Vám otevírá nový prostor. Střešní spoiler zvyšuje aerodynamickou přítlačnou sílu při vyšších rychlostech. Kapota a kryt zavazadlového prostoru Audi S6 Avant s elektrickým ovládáním zajišťují snadné nakládání Vašich zavazadel.
 
Také na zádi vozu se v každém detailu prezentuje sportovnost nové Audi S6 Avant. Zadní difuzor v platinově šedé barvě vyzařuje výjimečnou sportovnost díky výrazné příčce v kovové optice. Výjimečný vzhled S6 Avant završují dvě chromované dvojité koncovky výfuku a střešní spoiler.
Sportovní atmosféru v interiéru lze nejen vidět, ale dokonce i cítit. Dynamicky stylový interiér fascinuje specifickými detaily a akcenty.
Vše čeká na Váš povel. Na multifunkčním volantu Audi S6 Avant s pádly řazení v hliníkové optice můžete aktivně řadit a ovládat všechny komfortní funkce.
 

Mám zájem o předváděcí jízdu

Audi Q2 Design 1.4 TFSI CoD StronicmodráAudi Q2 Design 1.4 TFSI CoD Stronicdatum dodaní: 25.10.2017výkon: 110 kWvozidlo je skladem v: Kunratice, Praha 4929 000

;