Audi S6 Limuzína

 

Nová limuzína Audi S6 je vozidlo mnoha tváří - reprezentativní služební vůz, bezpečné rodinné vozidlo i elegantní sportovní auto pro každý den.

Jedinečné tvary limuzíny Audi S6 vznikly z hliníkové hybridní konstrukce. Audi tak přispívá k uvědomělému přístupu k přírodním zdrojům a znovu ukazuje možnost spojení dynamiky a efektivity. Jednodílná mřížka chladiče Audi S6 s platinově šedými horizontálními dvojitými žebry vytváří na přídi napětí, které ještě zesiluje mohutný nárazník. Na přední části vozu Audi S6 i na jeho zádi je umístěno logo S. Jasné a precizní linie definují elegantní trup vozu, sportovní výraz zdůrazňuje výrazná linie pod okny. Audi S6 limuzína vytváří dojem dynamického pohybu vpřed. Po stranách zakončují tuto limuzínu mohutné a desénové prahy. Sportovní přední sedadla v kombinaci Alcantara/kůže poskytují vynikající oporu i při sportovním stylu jízdy s Vaší Audi S6. Sedadla jsou elektricky nastavitelná v několika směrech a na jejich výrazné horní části je vyražený nápis S6. Na přání lze Audi S6 limuzínu vybavit také sportovními sedadly S. Tato sedadla mají ještě výraznější bočnice a tvarované opěrky hlavy. Dekorace palubní desky vozu S6 mohou být z matného hliníku, z karbonu Atlas, hnědého jasanového žilkovaného dřeva nebo dubového dřeva Beaufort, které vyzařují dynamiku a prestiž.
 

Mám zájem o předváděcí jízdu

Audi Q2 Design 1.4 TFSI CoD StronicmodráAudi Q2 Design 1.4 TFSI CoD Stronicdatum dodaní: 25.10.2017výkon: 110 kWvozidlo je skladem v: Kunratice, Praha 4929 000

;