AUTO JAROV exkluzivním dealerem Audi A3 Sportback e-tron

« zpět

 

Audi uvádí na český trh svůj první model s plug-in hybridním pohonem s možností vnějšího nabíjení. Nové Audi A3 Sportback e-tron ujede v čistě elektrickém režimu až 50 km s nulovými lokálními emisemi, zatímco v hybridním režimu nabízí dynamiku čistokrevného sportovního vozu. 
Základní cena nového Audi A3 Sportback e-tron byla stanovena na 989 900 Kč.

Na rozdíl od elektromobilů není majitel verze e-tron nijak limitován kapacitou akumulátoru, která vystačí až na 50 kilometrů tiché a čisté jízdy s elektrickým pohonem, protože po vyčerpání zásoby elektrické energie přejde poháněcí ústrojí automaticky do hybridního režimu, v němž je hlavním zdrojem hnací síly spalovací motor 1.4 TFSI v kombinaci s elektromotorem a převodovkou S tronic

Plnohodnotná palivová nádrž a nízká spotřeba benzinu umožňuje v hybridním režimu dojezd až 940 km. Dokonce i v čistě elektrickém režimu nabízí nové Audi A3 Sportback e-tron výkon 75 kW a maximální točivý moment 330 N.m. To postačuje ke zrychlení z 0 na 60 km/h za 4,9 sekundy a jízdě nejvyšší rychlostí 130 km/h. 

Vybitý akumulátor lze nabít za 2 hodiny a 15 minut, respektive za 3 hodiny a 45 minut z běžné domácí zásuvky

Nezaměnitelný vzhled dodávají modelu A3 Sportback e-tron přední nárazník a boční prahy S line, plnohodnotné LED světlomety, stříbrné lišty v masce chladiče, zadní nárazník, loga e-tron nad předními blatníky a na masce chladiče a exkluzivní 17" kola z lehké slitiny v designu Turbina s 15 paprsky. 

Společnost AUTO JAROV se stala společně s dalšími dvěma dealerstvími exkluzivním dealerem tohoto modelu v České republice.

Audi A3 Sportback e-tron si již nyní můžete vyzkoušet v našem autosalonu na předváděcí jízdě!

Pro více informací neváhejte kontaktovat náš prodejní tým ZDE

Kam dále můžete

;