Druhá generace Audi A5 / S5 Coupé

« zpět

 

Nové Audi A5 Coupé se může pochlubit svěžím, moderním a vybroušeným vzhledem, ale zároveň zůstává tento model věrný své DNA se sportovním a elegantním charakterem.
Sportovní charakter nového modelu A5 Coupé umocňují prodloužený rozvor a krátké převisy.


Nové Audi A5 Coupé disponuje pěti motory, a to dvěma jednotkami TFSI a třemi jednotkami TDI. Jejich výkony byly výrazně zvýšeny a nyní pokrývají rozsah od 140 kW (190 k) do 210 kW (286 k). Spotřeba paliva byla snížena až o 22 procent.


Mezi silné stránky modelu Audi A5 Coupé patří také jeho zcela nový podvozek, který nabízí řidiči optimální jízdní komfort v kombinaci s vysokou úrovní agility.
Poprvé je také nabízen nový pohon všech kol quattro s technologií ultra.


Jak je pro Audi typické, kvalita interiéru je nekompromisně vysoká. Materiály vysoké kvality v široké škále barev vytvářejí mimořádně příjemnou atmosféru a zdůrazňují prémiový charakter tohoto modelu střední třídy. Zavazadlový prostor nabízí objem 465 litrů.


Široký výběr inovativních asistenčních systémů stanovuje nová měřítka v tomto segmentu. V porovnání s předchozím modelem jsou téměř všechny systémy zcela nové, nebo byly rozsáhle modernizovány.


Sériová výbava zahrnuje mimo jiné xenonové světlomety s diodami LED pro denní svícení a zadní světlomety LED, osvětlení interiéru LED, Audi MMI radio plus se 7“ barevným displejem MMI, Bluetooth a USB s funkcí nabíjení, tříramenný multifunkční volant (včetně pádel pro manuální řazení ve verzích s automatickou převodovkou), výškově nastavitelné podavače bezpečnostních pásů, systém řízení jízdní dynamiky Audi drive select a asistenční systém Audi pre sense city.


Pro více informací o tomto modelu neváhejte kontaktovat náš prodejní tým ZDE.
 

Kam dále můžete

;