Nové Audi A4

« zpět

 

Nová generace modelů Audi A4 Limuzína a A4 Avant fascinuje progresivní syntézou techniky a estetiky. Bestseller značky se čtyřmi kruhy má kompletně nově vyvinutou techniku ve všech oblastech a opět definuje nová měřítka ve svém segmentu. Velká pozornost byla během vývoje věnována snižování emisí CO2. Všechna technická řešení směřují k minimalizaci jízdních odporů.


Nové modely Audi A4 Limuzína a A4 Avant zanechávají s délkou 4,73 metru a rozvorem 2,82 metru suverénní dojem. Maska chladiče Singleframe je široká a nízká, zatímco světlomety, dodávané na přání ve verzích LED a Matrix LED včetně dynamických ukazatelů směru, dávají technice nezaměnitelný vzhled.


Nové modely Audi A4 a A4 Avant se prodávají se sedmi motory, třemi TFSI a čtyřmi TDI. Jejich výkon je výrazně vyšší a pokrývá rozpětí od 110 kW (150 k) do 200 kW (272 k). Spotřeba paliva je však až o 21 procent nižší.


Nové Audi A4 a A4 Avant můžete již nyní vidět v našem autosalonu, a proto neváhejte a přijďte se seznámit s tímto Bestsellerem.


Model A4 Limuzína můžete také vyzkoušet na předváděcí jízdě.


Pro více informací neváhejte kontaktovat náš prodejní tým ZDE

Kam dále můžete

;