Nové kompaktní SUV Audi Q2

« zpět

 

Nové Audi Q2 je městským typem pro všední den i volný čas, který kombinuje progresivní design s vysokou funkčností.

Pro nové Audi Q2 byl vyvinut geometrický designérský styl se specifickými stylistickými prvky.
Výsledkem je působivé SUV s mnoha hranami. Výrazný dojem zanechává příď s vysoko umístěnou maskou chladiče Singleframe. Mimořádně nápadná je klesající střecha, která ústí do střešního sloupku C s barevně odlišenou plochou.

Audi Q2 splňuje všechny základní požadavky na SUV, a to vysoko umístěná sedadla pro snadné nastupování, dobrý výhled z vozu a velký zavazadlový prostor o objemu 405 až 1 050 litrů.

V nabídce je šest motorů. Tříválec TFSI 1,0 litru, dva čtyřválce se zdvihovým objemem 1,4 a 2,0 litru a navíc také tři vznětové čtyřválce se zdvihovým objemem 1,6 a 2,0 litru. Výkony motorů pokrývají rozsah od 85 kW (116 k) do 140 kW (190 k). Jako alternativu šestistupňové mechanické převodovky nabízí Audi pro všechny motory sedmistupňovou dvouspojkovou převodovku S tronic. U nejvýkonnějšího motoru TDI a jednotky 2.0 TFSI nalézá uplatnění nově vyvinutá dvouspojková převodovka s novým systémem mazání a nižším třením. Oba uvedené motory jsou kromě toho sériově kombinovány s trvalým pohonem všech kol quattro.

Prodej modelu Audi Q2 byl již zahájen.
 
Pro více informací o tomto modelu neváhejte kontaktovat náš prodejní tým ZDE

Kam dále můžete

;