Audi Q7 e-tron quattro

Audi Q7 e-tron quattro je celosvětově první TDI plug-in hybrid s permanentním pohonem všech kol quattro a zároveň první plug-in hybrid s naftovým motorem automobilky Audi.

Díky kapalinou chlazenému akumulátoru li-ion s kapacitou 17,3 kWh nabízí vůz v čistě elektrickém režimu dojezd 56 kilometrů. V novém Audi Q7 e-tron quattro je integrována nová technologie dvoufázového nabíjení, která umožňuje dobíjet akumulátor při výkonu až 7,2 kW. To znamená, že lze akumulátor plně nabít během dvou a půl hodiny.

Velkorysost interiéru podtrhují široce působící palubní deska, vodorovné dekorativní lišty nebo nepřetržitý pás výdechů ventilace. Novinkou pro řadu Q je široký výběr luxusní výbavy z nabídky Audi design selection.

Audi Q7 e-tron quattro nabízí to nejvíc velkorysé prostorové řešení ve svém segmentu. Zavazadlový prostor za normálních okolností nabízí kapacitu 650 l, kterou sklopením sedadel zvýšíte na 1 835 l.

 

Mám zájem o předváděcí jízdu

Audi Q2 Design 1.4 TFSI CoD StronicmodráAudi Q2 Design 1.4 TFSI CoD Stronicdatum dodaní: 25.10.2017výkon: 110 kWvozidlo je skladem v: Kunratice, Praha 4929 000

;