Audi
AUTO JAROV

zpět

A3 Cabriolet

Audi A3 Cabriolet se harmonicky snoubí elegantní lehkost s dynamicky působícími proporcemi. Součástí jeho standardní výbavy je plně automatická stahovací střecha, kterou lze otevřít i za jízdy, a to do rychlosti 50 km/h. Na přání je k dispozici také zvukotěsná stahovací střecha, která Vám díky odhlučnění interiéru zajistí opravdu komfortní jízdu. A pokud jde o výbavu interiéru, vůbec poprvé je v kompaktní třídě k dispozici také přístrojová deska Audi virtual cockpit. Užívejte si na cestách pocit volnosti.

Audi A3 Cabriolet nastavuje nová měřítka také prostřednictvím bohaté standardní výbavy, která mimo jiné zahrnuje: výrazné xenonové světlomety Plus s funkcí osvětlení do každého počasí, rozhraní Bluetooth a audio systém MMI Radio se 7" displejem.

Všechny nabízené motory Vás přesvědčí svým mimořádně agilním charakterem a vysokou účinností. Vybírat můžete z nabídky motorů od naftové jednotky 1.6 TDI o výkonu 85 kW (116 koní) až po benzínový agregát 2.0 TFSI se silou 140 kW (190 koní), přičemž jsou k dispozici tři zážehové a tři vznětové varianty. Mimo to je pro sérii A3 vůbec poprvé představen tříválcový benzínový motor 1.0 TFSI. Tento kompaktní agregát disponuje výkonem 85 kW (116 koní) a max. točivým momentem 200 Nm, který je dostupný v rozmezí od 2 000 do 3 000 ot./min.

Více foto +1