Audi
AUTO JAROV

zpět

A3 Sportback

Nové Audi A3 Sportback, jehož svalnaté křivky a dynamická střešní linie dodávají tomuto pětidveřovému vozu na mimořádně sportovním charakteru, je vůz překypující atraktivností.

Jeho štíhlé boky jsou definovány výraznou linií v provedení "tornádo" vedoucí v ramenních partiích a dynamickým prolisem ve spodní části dveří. Pokud jde o záď, nová trojrozměrně koncipovaná koncová světla, nepřehlédnutelná dělící linie v oblasti zadních dveří a široký difuzor mluví samy za sebe. Vůbec poprvé bude v kompaktní třídě k dispozici také přístrojová deska Audi virtual cockpit.

Všechny nabízené motory Vás přesvědčí svým mimořádně agilním charakterem a vysokou účinností. Vybírat můžete z nabídky motorů od naftové jednotky 1.6 TDI o výkonu 85 kW (116 koní) až po benzínový agregát 2.0 TFSI se silou 140 kW (190 koní), přičemž jsou k dispozici tři zážehové a tři vznětové varianty. Mimo to je pro sérii A3 vůbec poprvé představen tříválcový benzínový motor 1.0 TFSI. Tento kompaktní agregát disponuje výkonem 85 kW (116 koní) a max. točivým momentem 200 Nm, který je dostupný v rozmezí od 2 000 do 3 500 ot./min.