Audi
AUTO JAROV

zpět

RS 3 Limuzína

V současné době model nelze objednat!

 

Audi RS 3 Limuzína v sobě spojuje dva zdánlivě neslučitelné světy: inovativní technologie stvořené pro závodní trať s komfortem a designem limuzíny.

Jeho benzínový agregát 2.5 TFSI slibuje kromě charakteristického sportovního zvuku také mimořádný výkon: Audi RS 3 Limuzína s ním zrychlí z 0 na 100 km/h během 4,1 vteřiny.

Součástí standardní výbavy jsou LED světlomety, které lze na přání vyměnit za brilantní světlomety Audi Matrix LED. Ostatní vozidla mají kokpit, zatímco Audi RS 3 Limuzína má řídicí centrum. Součástí standardní výbavy jsou podsvícené prahové lišty s dekorativním nápisem RS 3. Kabina je ve standardu vybavena také sportovními černými sedadly s čalouněním z jemné kůže Nappa a s logem RS, přičemž jsou na přání k dispozici výrazněji tvarovaná RS sportovní sedadla s integrovanými opěrkami hlavy. Aby měl řidič situaci pevně pod kontrolou, je vůz vybaven multifunkčním, kůží potaženým volantem v provedení RS s pádly řazení. Audi RS 3 Limuzína se navíc může pochlubit celou řadou pro svou třídu nadstandardních asistenčních systémů, mezi které patří například Asistent pro jízdu v dopravní koloně, Nouzový asistent a Asistent pro sledování vozidel přijíždějících ze stran při couvání.