Audi
AUTO JAROV

zpět

RS 3 Sportback

V současné době tento model nelze objednat! 

 

Sportovní charakter Audi RS 3 Sportback vyniká v každém ohledu. Díky svému silnému pětiválcovému motoru dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h během 4,3 vteřin, přičemž může v závislosti na Vaší volbě dosáhnout maximální rychlosti až 280 km/h. Vedlejším efektem charakteristického zvuku mocného 2,5litrového motoru je natolik vzrušující pocit, že Vám naskočí husí kůže - a k tomu není nutné, abyste byli nadšencem do závodních vozů.

Audi RS 3 Sportback nezaujme pouze svým pětiválcovým motorem, ale také svým vzhledem, který zcela jasně vypovídá o jeho závodní povaze. Charakteristická jednodílná maska chladiče Singleframe s mřížkou se vzorem medové plástve, vyrýsované linie boků a čisté linie zádi jsou příslibem výkonu v jeho nejčistější podobě.

Přístrojová deska v provedení RS, kterou je Audi RS 3 Sportback vybaveno, poskytuje řidiči spoustu užitečných informací, přičemž však nerozptyluje jeho pozornost. Volitelně dostupná sportovní sedadla RS nabízejí díky svému důmyslnému tvarování vynikající boční oporu i při ostrém průjezdu zatáčkami. Mimo to je zde také multifunkční sportovní volant RS v provedení Alcantra/kůže s hliníkovým dekorem, který díky pádlům řazení umožňuje řidiči mít situaci vždy pevně v rukou.

Více foto +1