Audi
AUTO JAROV

zpět

S3 Limuzína

Úspěšný model Audi ve své ještě atraktivnější podobě: součástí výchozí výbavy modernizované modelové řady A3 budou nejen nové asistenční systémy a motory, ale také nově navržené čelní světlomety a koncová světla. Modely této řady se nyní mohou pochlubit infotainment systémem a asistenčními systémy, kterými dosud byly vybaveny jen modely vyšší třídy. Nezáleží na tom, zda dáváte přednost sportbacku, limuzíně nebo kabrioletu, ve všech případech se můžete těšit na progresivní design, inovativní technologie, dynamiku a efektivitu přesně v duchu motta "náskok díky technice".

Nově vyvinuté motory jako jsou 1.0 TFSI disponující výkonem 85 kW (116 koní) pro Audi A3 nebo 2.0 TFSI o výkonu 228 kW (310 koní) pro Audi S3 na Vás zapůsobí svou efektivitou a jízdní dynamikou. Vůbec poprvé bude v kompaktní třídě k dispozici také přístrojová deska Audi virtual cockpit. 

Hledět dopředu znamená s přístrojovou deskou Audi virtual cockpit, která Vám naservíruje všechny relevantní informace přímo do Vašeho zorného pole, více než "jen" sledovat situaci před sebou. 12,3" displej nabízí dva režimy zobrazení: klasický, ve které se kruhové přístroje zobrazují ve stejné velikosti jako běžné analogové přístroje, a režim informačně-zábavního systému, kterému dominuje velké centrální okno, kde se může zobrazovat například velkoryse koncipovaná navigační mapa.