Audi
AUTO JAROV

zpět

S3 Sportback

Úspěšný model Audi ve své ještě atraktivnější podobě: součástí výchozí výbavy modernizované modelové řady A3 budou nejen nové asistenční systémy a motory, ale také nově navržené čelní světlomety a koncová světla. Modely této řady se nyní mohou pochlubit infotainment systémem a asistenčními systémy, kterými dosud byly vybaveny jen modely vyšší třídy. Nezáleží na tom, zda dáváte přednost sportbacku, limuzíně nebo kabrioletu, ve všech případech se můžete těšit na progresivní design, inovativní technologie, dynamiku a efektivitu přesně v duchu motta "náskok díky technice".

Nově vyvinuté motory jako jsou 1.0 TFSI disponující výkonem 85 kW (116 koní) pro Audi A3 nebo 2.0 TFSI o výkonu 228 kW (310 koní) pro Audi S3 na Vás zapůsobí svou efektivitou a jízdní dynamikou. Vůbec poprvé bude v kompaktní třídě k dispozici také přístrojová deska Audi virtual cockpit.

Užívejte si výhody, které důvěrně znáte ze svého smartphonu, i ve svém Audi A3 nebo S3: jediné, co k tomu potřebujete, je rozhraní Audi smartphone interface. Po připojení smartphonu k palubnímu systému můžete se svým telefonem pracovat prostřednictvím barevného displeje MMI s vysokým rozlišením.