Audi
AUTO JAROV

zpět

S3

Ostřejší a dynamičtější: nové Audi S3 na Vás udělá silný dojem svými sportovními detaily. Jeho atletický charakter na první pohled nezapřou ani jeho dynamické proporce a křivky. Jedinečná maska chladiče Singleframe je širší a má ostřejší rysy než tomu bylo u předchozí varianty. A pokud jde o výbavu interiéru, vůbec poprvé je v kompaktní třídě k dispozici také přístrojová deska Audi virtual cockpit.

Na přání dostupné světlomety Audi Matrix LED Vám zajistí jasné a homogenní osvětlení vozovky. Protože lze jednotlivé LED diody zapínat a vypínat nezávisle na sobě, za každé situace Vám poskytnou optimální světelné podmínky. Díky své variabilitě dokážou LED diody svítit v 64 úrovních intenzity.

Vybírat můžete z nabídky motorů od naftové jednotky 1.6 TDI o výkonu 85 kW (116 koní) až po benzínový agregát 2.0 TFSI se silou 140 kW (190 koní), přičemž jsou k dispozici tři zážehové a tři vznětové varianty. Mimo to je pro sérii A3 vůbec poprvé představen tříválcový benzínový motor 1.0 TFSI. Tento kompaktní agregát disponuje výkonem 85 kW (116 koní) a max. točivým momentem 200 Nm, který je dostupný v rozmezí od 2 000 do 3 500 ot./min.