Audi
AUTO JAROV

zpět

A4

Při pohledu na Audi A4 Limuzínu okamžitě zaujmou její dokonale vyvážené a harmonické proporce. Její elegantní a sportovní křivky se skvěle doplňují s velkou kapotou, která opticky podtrhuje šířku vozu. Celému vozu dominuje široká a nízká jednodílná maska chladiče Singleframe s výraznou plastickou mřížkou.

Víko zavazadlového prostoru je zakončeno spoilerem. Výfukový systém může být v závislosti na konkrétní motorizaci jednoproudový nebo dvouproudový. To znamená, že je zakončen buď jednoduchou koncovkou výfuku, dvojitou koncovkou výfuku (naftové motory TDI od výkonu 140 kW / 190 k) nebo dvěma samostatnými koncovkami výfuku (benzínové motory TFSI od výkonu 140 kW / 190 k), které jsou v designovém nebo sportovním provedení a u motorizace 3.0 TDI opatřeny chromovanými pouzdry.

V designu interiéru se harmonicky doplňují moderní technologie a funkční prvky. Pokud jde o vnitřní prostor, nové Audi A4 Limuzína překonává svého předchůdce téměř ve všech rozměrech. Díky tomu působí kabina příjemně prostorným dojmem. Tento pocit je umocněn designem interiéru, ve kterém jsou hojně využívány vodorovné linie.

Konstrukce sedadel v Audi A4 Limuzíně byla od základu změněna. Například u opěrek hlavy anatomicky tvarovaných předních sedadel lze upravit nejen jejich výškové nastavení, ale také jejich vzdálenost od týla hlavy. Nového designu se dočkaly také volanty, u kterých je z čeho vybírat. Společný základ všech volantů vychází z tříramenného multifunkčního volantu s absorbérem nárazu ve tvaru masky chladiče Singleframe. Součástí standardní výbavy je sada osvětlení interiéru prostřednictvím bílých LED diod.

Standardně dodávané textilní čalounění může být na přání nahrazeno exkluzivními materiály úrovní výbavy Design a Sport. Alternativně je na výběr působivá kombinace kůže/umělá kůže, u níž budou prostřední části předních sedadel a krajních zadních sedadel a boční polstrování sedadla řidiče na straně u dveří čalouněny kůží. V nejvyšších variantách mohou být sedadla čalouněna kůží Milano, kombinací Alcantara/kůže (pouze pro sportovní sedadla) a jemnou kůží Nappa s kontrastním prošíváním a lemováním. Doplňkový paket kožené výbavy zahrnuje loketní opěrky a plochy pro opření kolen.

Více foto +2

Varianty modelu