Audi
AUTO JAROV

zpět

A5 Cabriolet

Ačkoliv je karoserie nového modelu Audi A5 Cabriolet tužší, než je tomu u konkurenčních vozů, patří mezi ty nejlehčí ve své třídě. Silně na Vás zapůsobí také interiér, který nabízí dostatek prostoru pro Vaše nápady. 

Ve standardní výbavě je zahrnuta klasická plátěná střecha, která uvnitř vozu zajistí vynikající akustiku, přičemž ji lze v rychlosti do 50 km/h plně otevřít během pouhých 15 vteřin a zcela zavřít v průběhu 18 vteřin. Pohodlné telefonování Vám za jízdy pod otevřeným nebem i se zataženou střechou zajistí mikrofon integrovaný v bezpečnostním pásu. Standardní varianta nabízí pohon předních kol, přičemž je na přání k dispozici pohon všech kol quattro s technologií ultra nebo permanentní pohon všech kol quattro. K mimořádně dynamické a zároveň i komfortní jízdě přispěje standardně dodávaný systém na výběr jízdního režimu Audi drive select.

Audi A5 Cabriolet bude v České republice zpočátku dostupné se třemi motory: s benzínovým agregátem 2.0 TFSI o výkonu 185 kW (252 koní) a s naftovými jednotkami 2.0 TDI s výkonem 140 kW (190 koní) a 3.0 TDI s výkonem 160 kW (218 koní). V porovnání s předchozím modelem se všechny motory dočkaly zvýšení výkonu až o 17 %, zatímco současně došlo ke snížení jejich spotřeby.