Audi
AUTO JAROV

zpět

A5 Sportback

Sedm let po zrození původního Audi A5 Sportback se hlásí ke slovu jeho nová generace, která se při délce 4 733 mm, rozvoru náprav 2 824, šířce 1 843 a výšce 1 386 mm může pochlubit opravdu sportovními proporcemi. Celková hmotnost bez řidiče klesla o 85 kg, tedy až na 1 470 kg.

Stejně jako u Audi A5 Coupé je i zde pro čtyřválcové motory TFSI a TDI kombinované s manuální převodovkou připraven nový pohon všech kol quattro s technologií ultra. Všechny motorizace s převodovkami S tronic a tiptronic budou stále dodávány v kombinaci s permanentním pohonem všech kol quattro.

Výkon benzínových a naftových motorů, které jsou pro Audi A5 Sportback k dispozici, sahá od 140 kW (190 koní) až po 210 kW (286 koní).

Protože byla oproti předchozímu modelu rozšířena standardní výbava, můžete se těšit na: xenonové světlomety s LED světly pro denní svícení a s koncovými LED světly, audio systém Audi MMI Radio plus se 7" barevným displejem, tříramenný multifunkční volant, systém Audi drive select pro přepínání jízdních režimů a také na asistenční systém Audi pre sense city, které budete mít k dispozici bez příplatku.

Více foto +3