Audi
AUTO JAROV

zpět

A6 allroad quattro

Audi A6 allroad quattro navazuje na dvě předchozí generace, které dosáhly skvělých prodejních úspěchů. Nové Audi A6 allroad quattro rozšiřuje svými univerzálními schopnostmi možnosti využití prostorného a elegantního kombi A6 Avant. V jízdě totiž může pokračovat i tam, kde asfaltovaná silnice končí.
   
Nové Audi A6 allroad quattro se od standardních Avantů odlišuje na první pohled nejen oplastováním v kontrastní tmavé barvě a nášlapnými prahy na bocích, ale i přední maskou. Ta má svislá chromovaná žebra místo vodorovných bez tohoto kovu. Zvýšené střešní nosiče stojí na dvojicích nožiček. Koncovky výfuku mají spodní část zploštělou. 
   
Interiér nabízí komfort a luxus, na který jsou zákazníci této značky zvyklí. Model Audi A6 allroad quattro nabízí díky dlouhému rozvoru 2,91 metru hodně místa pro cestující i jejich zavazadla. Vizuálně se interiér modelu A6 allroad quattro odlišuje podlahovými koberci a kompletně černou přístrojovou deskou. Další nuancí jsou kromě barvy interiéru hnědá Santos také ozdobné prvky z hliníku, z něhož jsou vyrobeny rovněž ochranné lišty prahů bočních dveří s nápisy „allroad“.
   
Audi A6 allroad quattro nabízí benzínový motor  3.0 TFSI 245 kW (333 koní) a naftové motory 3.0 TDI clean diesel 160 kW (218 koní), 3.0 TDI clean diesel 200 kW (272 koní) a 3.0 TDI clean diesel 235 kW (320 koní).

Více foto +1