Audi
AUTO JAROV

zpět

A6 Avant

Nové Audi A6 Avant je s novou hliníkovou hybridní konstrukcí neobyčejně lehké. Vůz je elegantní a zároveň sportovní. Audi A6 Avant bylo navrženo do posledního detailu. Exteriér vozu je výrazný jednodílnou mřížkou chladiče Audi Singleframe. Na přání dodávané LED světlomety podtrhnou přední část vozu. U Audi A6 Avant jsou jedinečná také nová hliníková litá kola v 10paprskovém V-designu.
Technika v Audi A6 Avant je jedinečně zaměřena na řidiče. Vše bylo navrženo a vyrobeno pro vyšší komfort a bezpečnost. Například s dotykovým ovládáním MMI ® touch, dodávaným na přání, můžete ovládat navigační systém Audi A6 Avant a telefonní hovory prstem, aniž byste odvrátili pohled od vozovky. 
Head-up displej Vás podporuje v koncentraci na jízdu: na plně barevný virtuální obraz za předním oknem se promítají důležité informace.
Exkluzivní vzhled Audi A6 Avant podtrhuje velký prostor vzadu. Osvětlení Ambiente s plynulými, vzájemně sladěnými světelnými přechody vytváří v interiéru Audi A6 Avant příjemnou atmosféru.

Více foto +1