Audi
AUTO JAROV

zpět

RS Q3

V současné době tento model nelze objednat.

Ryzí sportovnost, mnoho schopností. Síla a dynamika atleta - to jsou klíčová slova, kterými lze nové Audi RS Q3 definovat. Jedná se o vůz, který Vás požene kupředu a budou Vám inspirací. To se promítá i do jeho vzhledu, který přitahuje pozornost a vyzařuje sebejistotu. Audi RS Q3 Vám otevře svět nových možností. Užijte si na cestách svobodu.

Nově přepracovaný design Audi RS Q3 na sebe strhává pozornost: jednodílná maska chladiče Singleframe ve vysoce lesklém provedení s mřížkou s voštinovým vzorem a s rámem v matném hliníkovém provedení společně se sáním vzduchu a znakem quattro vypovídá o sebejisté povaze tohoto vozu. Tento styl se důsledně přenáší do interiéru, kde najdete sportovní sedadla s černým čalouněním v provedení Alcantra/kůže, která Vám zaručí inspirativní komfort. Přední sedadla jsou opatřena reliéfním logem RS Q3.

Ryzí závodní charakter a suverénní pohyb po silnici. Při navrhování edice Audi Sport jsou využívány inovativní technologie získané na základě dlouholetých zkušeností v motorsportu. Z nového Audi RS Q3 závodní atmosféra jen čiší - což je dáno především jeho dynamikou.

Objevte širokou škálu atraktivních možností výbavy a navrhněte si své Audi RS Q3 tak, aby dokonale souznělo s Vašimi individuálními potřebami. Vybrat si můžete například audio systém BOSE Surround Sound se 14 reproduktory,  kola z nabídky šesti nových provedení, LED světlomety nebo elektricky ovladatelné dveře zavazadlového prostoru.

Neodolatelná síla: zrychlení z 0 na 100 km/h během pouhých 4,8 vteřin. Jednou ze známek sportovních genů Audi RS Q3 je 2,5litrový motor TFSI, který vládne silou 250 kW (340 koní). Dvouspojková převodovka S tronic® pak umožňuje pohotovou změnu převodového stupně, aniž by došlo k citelnému přerušení trakce. Zažijte sílu dynamiky při každé Vaší cestě bez ohledu na to, zda Vás vede zatáčkami nebo po dlouhých rovinkách.

Dosáhněte vytyčeného cíle - svou vlastní cestou. Součástí standardní výbavy nového Audi RS Q3 je také systém Audi drive select. Pouhým stisknutím tlačítka lze změnit nastavení zásadních jízdních parametrů, aby vůz svými reakcemi lépe odpovídal aktuálním jízdním podmínkám. K dispozici máte čtyři různé jízdní režimy: Auto, Comfort, Dynamic a Individual.

Více foto +2