Audi
AUTO JAROV

zpět

R8 Coupé

Nové Audi R8 Coupé nastaví nové výkonnostní normy: 5,2litrový desetiválec do V dokáže zrychlit Audi R8 V10 plus z 0 na 100 km/h během 3,2 vteřin a ve zvyšování rychlosti pokračovat až do 330 km/h. Tento velmi působivý výkon je umocněn ostrými sportovními rysy, které nikoho nenechají pochybovat o závodních genech Audi R8 Coupé.

Poddejte se maximálně závodnímu jízdnímu charakteru a úžasnému vzhledu, kterému dominuje výrazná maska chladiče Audi Singleframe, od níž se táhnou směrem dozadu svalnaté křivky tohoto sportovního vozu s výjimečným charakterem. Neodmyslitelnou součástí celkového designu je také centrálně uložený motor V10, který je vidět pod průhledným krytem a který může být na přání osvětlený.

Desetiválcový motor do V je k dispozici ve dvou variantách: v Audi R8 V10 plus disponuje silou 449 kW (610 koní), zatímco v Audi R8 V10 nabízí výkon 397 kW (540 koní). Se zrychlením z 0 na 100 km/h během 3,2, respektive 3,5 vteřin, a s nejvyšší rychlostí 330 km/h, respektive 323 km/h, udělá nové Audi R8 Coupénezapomenutelný dojem.

Kombinovaná přístrojová deska v podobě 12,3" LCD displeje s vysokým rozlišením přináší řidiči prostřednictvím fascinující grafiky ty nejdůležitější informace. Aby toho nebylo málo, má řidič na vybranou z různých režimů zobrazení displeje a může si upravit vzhled přístrojové desky dle svých potřeb.

Více foto +5

Varianty modelu