Audi
AUTO JAROV

zpět

S7 Sportback

Design, který fascinuje, síla, která nadchne - to je Audi S7 Sportback. Jízda v něm je vzrušující zážitek. Vnímejte jeho osm válců a 309 kW (420 k). Vychutnejte si výraznou eleganci a velkorysý komfort S7 Sportback. Užijte si moderní sportovnost zabalenou v nadčasové estetice. 
Audi S7 Sportback vyzařuje velikost a komfort, což může být neobvyklé pro sportovní vůz, ale přitom samozřejmé pro vůz této třídy. Linie pod bočními okny definuje dynamický výraz v celé délce vozu S7 Sportback. 
Váš zrak nejdříve spočine na protáhlé kapotě motoru, podél jasně definovaných bočních liniích až po, na přání dodávané, přední LED světlomety. Odtud putuje pohled dále k přednímu nárazníku a širokým prahům. Strhující atmosféru v interiéru Audi S7 Sportback lze nejen vidět, ale dokonce i cítit. Stylový interiér poutá pozornost fantastickým detaily. Poslední pohled na S7 Sportback: Do oka padnou dvě oválné dvojité koncovky výfuku vpravo a vlevo. Zadní nárazník a difuzor v platinově šedém laku s kontrastním prvkem s metalickým vzhledem završují sportovně exkluzivní celkový dojem.

Více foto +2