Audi
AUTO JAROV

zpět

TT Roadster

Nový TT Roadster spojuje nevšední zážitky z řízení dynamického sportovního vozu a jízdy v otevřeném dvoumístném automobilu. Třetí generace modelu TT Roadsternavazuje na bohaté tradice především nadčasovou estetikou. TT Roadster 2.0 TFSI s mechanickou převodovkou má pohotovostní hmotnost 1 320 kg.

Dvoumístný vůz je s délkou 4 177 milimetrů o 21 milimetrů kratší než jeho předchůdce. Rozvor byl prodloužen o 37 milimetrů na 2 505 milimetrů.

Dvoumístný interiér nového modelu TT Roadster nabízí nově vyvinutá sportovní sedadla s integrovanými opěrkami hlavy. Na přání jsou nabízena sportovní sedadla S s výraznými nastavitelnými bočními polštáři.

U nového TT Roadster jsou na výběr dvě varianty nového multifunkčního volantuTT Roadster disponuje dvěma přeplňovanými čtyřválcovými motory - jedním TDI a jedním TFSI. Sportovní turbodiesel 2.0 TDI ultra poskytuje nejvyšší výkon 135 kW (184 k) při průměrné spotřebě 4,3 l/100 km. Motor 2.0 TFSI je vyladěn na 169 kW (230 k)TT Roadster zrychlí z 0 na 100 km/h za 4,9 sekundy a jeho nejvyšší rychlost je 250 km/h.

Hnací síla je sériově přenášena prostřednictvím šestistupňové mechanické převodovky. Na přání si můžete zvolit šestistupňovou dvouspojkovou převodovku S tronic.  Pro zážehové motory 2.0 TFSI je k dispozici nově vyvinutý pohon všech kol quattro.

Více foto +1