Audi
AUTO JAROV

zpět

TTS Roadster

Audi TTS Roadster je ztělesněním čiré energie. Ostrý vzhled, výrazné boční linie a design v duchu nadčasové estetiky.

V novém Audi TTS Roadster nabízí bezpečnost, účinnost a atraktivní vzhled volitelné světlomety Audi Matrix LED. Tyto světlomety fungují na základě samostatných LED diod, které lze v závislosti na okolní situaci individuálně vypínat a zapínat.

Kombinovaná přístrojová deska v podobě 12,3" TFT displeje s vysokým rozlišením podává řidiči informace způsobem, který si sám zvolí.

Motor 2.0 TFSI disponuje silou 228 kW (310 koní) a zrychlí z 0 na 100 km/h během 4,9 vteřin. Tento agregát je dostupný s dvojspojkovou převodovkou S tronic.

permanentním pohonem všech kol quattro navrženým speciálně pro novou řadu TT si dopřejte vyšší rychlost. Nezáleží na tom, jakému jízdnímu stylu chcete dát zrovna přednost, se standardně dodávaným systémem Audi magnetic ride, který reguluje nastavení tlumičů, se vždy dočkáte skvělého jízdního komfortu a jízdní dynamiky.

Interiér nového vozu TTS Roadster představuje příjemný kontrast k vzrušujícímu exteriéru. Výrazně tvarovaná sportovní sedadla v provedení S umožňují nastavit boční vedení tak, abyste si za jízdy mohli vychutnávat dokonalý komfort.

Více foto +2