zpět

Nové Audi A6 allroad quattro

     

Audi A6 allroad quattro nabízí mimořádnou kombinaci výhod modelu Avant, jako jsou vysoký komfort a variabilita, a typických vlastností allroadových vozidel, mezi něž patří permanentní pohon všech kol quattro, emotivní jízdní zážitek a výrazný offroadový vzhled. Mezi jeho přednosti patří také široká škála digitalizovaných technologií.

O úspěšnosti konceptu Audi A6 allroad quattro svědčí i fakt, že byl tento model poprvé představen v roce 1999, takže prostřednictvím své čtvrté generace pro rok 2019 slaví již 20. narozeniny.

Pokud jde o jízdní dynamiku a komfort, Audi A6 allroad quattro je skutečně všestranně nadaným vozem. Standardně dodávaný pohon všech kol quattro zajišťuje lepší trakci, vysokou úroveň bezpečnosti i příjemně hbité reakce vozu. Součástí systému je integrovaná technologie ultra, jejímž úkolem je neustále monitorovat jízdní podmínky a v závislosti na situaci rozdělovat hnací moment mezi přední a zadní nápravu. Mimo to je vůz standardně vybaven vzduchovým odpružením s adaptivními tlumiči, které automaticky reguluje světlou výšku vozu. Podvozek tohoto modelu může být až o 45 mm výše než u modelu Audi A6 Avant.

Audi A6 allroad quattro je již ve standardu vybaveno také systémem dynamické změny jízdního režimu Audi drive select, který Vám umožní aktivně ovlivňovat jízdní vlasntosti vozu: k dispozici je sedm režimů včetně režimů "allroad" a "offroad" pro jízdu po nezpevněných cestách. Další výhodou je možnost výběru ze tří výkonově odstupňovaných variant motoru 3.0 TDI (spotřeba paliva při kombinovaném provozu*: 5,8-6,6 l/100; emise CO₂ při kombinovaném provozu*: 152-172 g/km): 170 kW (231 koní), 210 kW (286 koní) nebo 257 kW (349 koní). Nejvyšší varianta motoru dokáže Audi A6 allroad quattro zrychlit z 0 na 100 km/h během 5,2 sekund.

 

V případě zájmu o tento model a předváděcí jízdy, neváhejte kontaktovat náš prodejní tým ZDE

 

Audi
A6 allroad quattro 55 TDI tiptronic
bílá
2 199 000 Kč
ceníková cena: 2 441 500 Kč
prodáno