zpět

A1 Sportback

Pro Audi A1 Sportback bylo zcela nově vyvinuto řízení s elektromechanickým posilovačem, který snižuje svůj účinek se zvyšující se rychlostí jízdy. Charakteristiku posilovače lze navíc upravit prostřednictvím nového systému Audi drive select, díky němuž si může řidič zvolit několik režimů činnosti různých systémů, jako jsou například adaptivní tlumiče. Nabídka kol sahá až k průměru ráfku 18 palců.

Zcela nový je active kit, který zvýrazňuje městský charakter modelu Audi A1 Sportback.

Nabídka informačních a zábavních systémů zohledňuje potřeby mladých zákazníků. Na vrcholu stojí navigační systém MMI Navigation plus a modul Audi connect včetně autotelefonu, který poskytuje posádce internetové služby Audi connect a hotspot WLAN pro připojení k internetu.

Nový model Audi A1 Sportback okouzlí svým ještě sportovnějším designem, který prodloužil celkovou délku o dva centimetry na 3,98 metru. Na přání dodává Audi celou střechu v odlišném barevném odstínu.

Interiér nového modelu Audi A1 Sportback je prostorný a velmi kvalitní. Ovládání je přehledné a díky chromovaným lištám je vnitřní design ještě elegantnější.

Šest motorů pro modernizované Audi A1 Sportback – čtyři motory TFSI a dva motory TDI – nabízí výkon od 66 kW (90 k) do 141 kW (192 k). Všechny agregáty jsou zcela nové nebo výrazně modernizované.

Audi A1 Sportback 1.0 TFSI o výkonu 70 kW (95 k) spotřebuje v průměru jen 4,3 litru paliva na 100 km (99 g CO2 na km). Rovněž nový tříválcový turbodiesel 1.4 TDI ultra s výkonem 66 kW (90 k) dosahuje v modelu A1 Sportback kombinované spotřeby paliva EU pouhých 3,4 litru paliva na 100 km (89 g CO2 na km) a je tak prvním modelem ultra v řadě Audi A1.

Více foto +5

Varianty modelu

Audi S1 Sportback
Audi
S1 Sportback