zpět

Q2

Do rodiny modelů Q přibylo další kompaktní SUV s emocionálním, výrazným designem a vysokou funkčností.

Nové Audi Q2 zanechává výrazný dojem svou přídí s vysoko umístěnou maskou chladiče Singleframe v osmiúhelníkovém designu, která je doplněna velkými otvory pro přívod vzduchu. Dynamické zakončení vozu tvoří dlouhý střešní spoiler a difuzor s vizuálně naznačeným spodním ochranným panelem. Z profilu jsou nápadné zejména vysoká spodní linie bočních oken a výrazně tvarované plochy v oblasti dveří, které zdůrazňují podběhy kol, a tím i příslušnost kompaktního SUV mezi modely s pohonem všech kol quattro.

Audi Q2 je sériově vybaveno monitorem MMI, který je umístěn v horní části přístrojové desky. Informační a zábavní systém lze ovládat otočným tlačítkem a dvěma tlačítky na středovém tunelu.

Zavazadlový prostor nového Audi Q2 o objemu 405 až 1050 litrů splňuje základní požadavky na SUV.

Vybírat můžete z šesti motorů - kromě tříválce TFSI 1,0 litru zahrnuje paleta zážehových motorů dva čtyřválce se zdvihovým objemem 1,4 a 2,0 litru. Navíc jsou k dispozici tři vznětové čtyřválce se zdvihovým objeme 1,6 a 2,0 litru. Výkony motorů pokrývají rozsah od 85 kW (116 k) do 140 kW (190 k). Jako alternativu šestistupňové mechanické převodovky nabízí Audi pro všechny motory sedmistupňovou dvouspojkovou převodovku S tronic.

Více foto +3

Varianty modelu