zpět

Q3

Audi Q3 představuje ztělesnění moderní mobility. To se projevuje v jeho designu, který vypovídá mimo jiné i o jeho silné a sportovní povaze. Dále jsou zde detaily podtrhující sportovní a zároveň i městský vzhled. A také nové úrovně výbavy Q3 Sport a Q3 Design, které dodají tomuto vozu na osobitosti.

Součástí standardní výbavy jsou xenonové světlomety, LED světla pro denní svícení a funkce osvětlení do každého počasí. Volitelně dostupné LED světlomety s výraznými LED světly pro denní svícení nabízejí prostřednictvím 27 diod osvětlení silnice podobné dennímu světlu, díky němuž se stanou noční jízdy příjemnějším zážitkem.

Výrazný design Audi Q3 je umocněn nově navrženou maskou chladiče Singleframe ve 3D provedení a nízko posazeným sáním vzduchu v předním nárazníku. Ostře řezané křivky pak dodávají karoserii silný a dynamický vzhled. Linie "tornádo" na bocích vozidla vytváří prostřednictvím hry světla a stínu jedinečný efekt, který se pěkně doplňuje s výraznými prahovými kryty - nezaměnitelné prvky SUV se zde harmonicky mísí s designem kupé. To vše je zakončeno zadním difuzorem s chromovanými koncovkami výfuku.

Audi Q3 nabízí na výběr ze tří úrovní výbavy: základní, Q3 Design a Q3 Sport. Základní úroveň umožňuje na přání vybavit vůz jednotlivými položkami z úrovně výbavy Design nebo Sport. Je jedno, zda dáváte přednost jednoduchosti, sportovnímu provedení nebo luxusu - volba je na Vás.

Více foto +5

Varianty modelu