zpět

RS Q3 Sportback

Stoupající ramenní linie společně s pozvolna klesající střešní linií tvoří charakteristický sportovní profil Audi RS Q3 Sportback. Jedná se o typické prvky specifického stylu RS, které podtrhují celkově sportovní vzhled kompaktního SUV kupé crossoveru, jehož silný výkon zajišťuje 2,5litrový motor TFSI disponující silou 400 koní (294 kW). Na první pohled se v tomto modelu odráží jeho výkonný charakter. K mohutného vzhledu přispívají také o 10 mm rozšířené lemy podběhů kol. Ze zádi Audi RS Q3 Sportback přímo vyzařuje vášeň pro výkon, která je posílena nárazníkem ve specifickém provedení RS s difuzorem, leskle černými horizontálními lištami a střešním spoilerem ve specifickém provedení RS. 

Šíři zádi opticky podtrhuje nízké zadní okno. Interiér vozu zaujme svým řešením do posledního detailu. A to od standardního sportovního, multifunkčního, kůží potaženého a ve spodní části zploštělého volantu RS přes standardní luxusně vypadající obložení interiéru v hliníkovém antracitovém provedení Race (dekorativní obložení je na přání dostupné lakované leskle černým klavírním lakem nebo v karbonovém provedení) až po na přání dostupná sportovní sedadla RS čalouněná jemnou kůží Nappa, která jsou prošita ve specifickém RS diamantovém vzoru a zahrnují integrované opěrky hlavy. Dotykový displej MMI touch Vám v kombinaci s ostatními ovládacími prvky vozu usnadní jakoukoliv cestu.

Informace o vozidle se na přání zobrazují ve vysokém rozlišení v kvalitě Full HD na přístrojové desce Audi virtual cockpit plus v provedení RS s 12,3" displejem ve specifickém vzhledu RS, s ukazatelem řazení a s dalšími speciálními ukazateli RS, které informují o jízdních hodnotách, jako jsou rychlost, otáčky motoru, působící zrychlení, výkon nebo točivý moment.

Díky možnosti sklopení opěradel lze zvětšit kapacitu zavazadlového prostoru z 530 litrů na 1 400 litrů.

Více foto +1