zpět

Q5

Karoserie modelu Audi Q5 je v každém detailu ovlivněna charakteristickým designovým jazykem modelové řady "Q", který je ztělesněním dynamiky a suverenity. Mezi tyto prvky patří například výrazně vyrýsovaná kapota, střešní linie, která se již od samého začátku mírně svažuje, vnější zpětná zrcátka posazená na ramenní linii a úzce působící boční okna.

Jednou z nejsilnějších stránek Audi Q5 je jeho velkorysý vnitřní prostor, se kterým jdou ruku v ruce praktická řešení. Po sklopení opěradel zadních sedadel lze kapacitu zavazadlového prostoru rozšířit až na objem 1 550 litrů. Díky speciálnímu čidlu pro otevření kufru vůbec nepotřebujete ruce.

Audi Q5 je připraveno prakticky na jakékoliv jízdní podmínky. Na jeho pohon všech kol quattro s technologií ultra se můžete spolehnout. Toto inteligentní technické řešení určené pro všechny čtyřválcové motory s pohonem quattro propůjčí Vašemu Audi Q5 efektivitu, dynamiku, bezpečnost a nekompromisní trakci.

Audi Q5 bude zpočátku dostupné s pěti silnými, a přesto hospodárnými, motory, z nichž čtyři budou naftové TDI a jeden benzínový TFSI. Ačkoliv tyto agregáty nabízí o 20 kW (27 koní) vyšší výkon, jejich spotřeba se výrazně snížila.

Více foto +6

Varianty modelu