zpět

RS Q8

Představujeme Vám nejvýkonnější SUV kupé z edice Audi Sport. Nezíská si Vás nejen výkonným RS charakterem, ale také svou všestranností, a to jak v souvislosti s jízdními vlastnostmi, tak nezaměnitelným designem. Zrychlení z 0 na 100 km/h během 3,8 sekund není pro tento model žádný problém.

Nové Audi RS Q8 je standardně dodáváno s 22" koly z lehké slitiny v provedení s 10 paprsky ve tvaru hvězdy. Design paprsků vyjadřuje ryzí výkon, který je navíc podtržen při výběru keramických brzd s brzdovými třmeny v šedé, červené nebo modré barvě.

Specifické RS designové prvky podtrhují výkonnost vozu. Nápaditá záď představuje ztělesnění dynamiky, k čemuž přispívá specifické RS vsazení difuzoru v leskle černém provedení s výrazným horizontálním lemem v matné hliníkové optice v kombinaci s typickými oválnými koncovkami výfuku taktéž v provedení RS.

Audi RS Q8 si díky unikátnímu designu zachovává svůj dynamický charakter i v interiéru. Úzká přístrojová deska a silně horizontálně orientované linie navozují pocit skutečně velkorysého prostoru. Hlavním designovým prvkem je široká, symetricky začleněná středová konzole, která je na přání zasazena v matné karbonové desce s keprovou strukturou. Standardně dodávaná sportovní sedadla s černým čalouněním v kombinaci Alcantara/kůže a s dekorativním reliéfním logem RS poskytují vynikající boční oporu i při ostřejší jízdě.

Audi RS Q8 je vybaveno celou řadou digitálních technologií, které Vás budou za jízdy různé podporovat. Například specifický režim RS standardně dodávané přístrojové desky Audi virtual cockpit Vás bude informovat o všech jízdních aspektech včetně točivého momentu, výkonu, zrychlení, času zajetí kola a působící síly.

Více foto +3