zpět

R8 Spyder V10 RWD

Vůz se sportovním charakterem budete vnímat téměř všemi smysly, a to včetně sluchu, což platí dvojnásob v případě jízdy se staženou střechou. Tím si Vás Audi R8 Spyder V10 RWD zcela jistě získá. Pohon čistě zadních kol umocňuje vysoce výkonný charakter vozu, který je dále podtržen i sportovním designem. S tímto vozem zažijete intenzivní jízdní zážitek.

Díky elektrohydraulickému systému lze měkkou střechu sklopit pod plastový kryt vyztužený uhlíkovými vlákny (CFRP) během pouhých 20 sekund, a to i za jízdy do rychlosti 50 km/h. Po stisknutí tlačítka lze vysunout či zasunout také zadní sklo. 

Zrychlení z 0 na 100 km/h během 3,8 sekund a pokračovat v akceleraci až do maximální rychlosti 318 km/h není pro tento mobil absolutně žádný problém.

Po stažení střechy vyniknou zdůrazněné lemy blatníků a úzké přívody vzduchu nad jednodílnou maskou chladiče Singleframe. V zadní části upoutají pozornost mimo jiné mřížka pro odvod vzduchu protínající celou šíři zádi vozu a oválné koncovky výfuku, které modelu propůjčují na ještě větší dynamice.

Interiér Audi R8 Spyder V10 RWD uchvátí nejen svým vysoce kvalitním zpracováním, ale i výběrem materiálů, mezi něž patří i čalounění ovládacích prvků černou kůží z nabídky Audi exclusive s prošitím v červeném odstínu Express, lemování výdechů ventilace v metalickém červeném odstínu Tango z nabídky Audi exclusive a sportovní sedadla R8 s kosočtverečným prošitím v červené barvě Express. V palubní desce před spolujezdcem je zasazen lesklý štítek s nápisem "RWD", který poukazuje na skutečnost, že se jedná o model s výjimečným charakterem. 

Více foto +4